* پرسپولیس داخل ۶بازی ۳بار باخته و از صدر جدول بور پژمرده است. شرایط را چطور می بینی؟

ما هم از این اتفاق سراسیمه هستیم. تقریبا درون همگی بازی ها خوب بازی کردیم و وضعیت آویشن هر روز بهتر می شود. ولی فقط با بدشانسی نتوانستیم نتیجه بگیریم. هم کادر فنی دگرگونی کرده بود و هم بازی های ماندگی را درون هفته های ابتدایی پشت شیوه گذاشتیم. با این حال بد ورزش نکردیم و البته توانستیم داربی را هم ببریم که اتفاق خیلی احسان بود.

* تغییر کادر فنی چقدر تو نتایج پرسپولیس نقش داشت؟

به دید من هر کادر جدیدی که می آید به زمان احتیاج دارد تا بتواند تاکتیک های خود را بوسیله تیم دیکته بطی ء. بوسیله خصوص که کادر فنی سابق پرسپولیس ۵سال در تیم حضور داشت. باید به کالدرون غم زمان داده شود تا به شناخت کافی برسد. کالدرون مربی بسیار نیکوکاری است و کارنامه اش بی آرامی کاملا مشهود است. او احتیاجی به تحسین من ندارد. کالدرون آدم بی نهایت انعام حزن هست و مطمئنا در بازی های آینده می تواند خودش را نشان دهد.

* بعد از مصدومیتی که داشتی شرایطت چگونه است؟

خدا را سپاسگزاری کاملا بهبود بی پرده کرده ام و می توانم به پرسپولیس کمک کنم. امیدوارم بتوانم این فرمان را ایفا دهم.

* بعد از ضعف طبق شهرخودرو، هجمه زیادی علیه داخل لباس گرفت!

واقعا نمی دانم چرا این اتفاق افتاد. من در این ورزش فقط ۳دقیقه در میدان بودم و جلوی سانتر حریف را گرفتم که تحول به کرنر شد. در یک بازی ۱۰کرنر پیش می آید و نمی شود که ورزش کرنر نداشته باشد! در بازی سپاهان غم ۱۰دقیقه ورزش کردم و گل هایی که پرسپولیس خورد از جای دیگری حیات و غلام باز هم تقصیری نداشتم. با این وضعیت خودم هم مانده ام که برهان این هجمه و بی حرمتی ها چیست. البته من اصلا به این مسائل پندار نمی کنم. بازیکن کم تجربه ای نیستم که این هجمه ها روی غلام تأثیر بگذارد و طولانی مجاهدت خودم را انجام می دهم که بتوانم بوسیله تیم کمک کنم.

* مصاحبه کالدرون درخصوص سیدجلال و سررشته اینکه حسینی خودش را به مصدومیت خورده هم بی اندازه سروصدا بوسیله پا کرد. روانی چه بود؟

درون جریان سیدجلال بعضی از دوستان شیطنت کردند. آنها خیر و صلاح پرسپولیس را نمی خواهند. همه می دانند که بزرگی چقدر در سال های گذشته به تیم معاون کرده است. او هیچ وقت برای ورزش کردن خواه نکردن خودش را به مصدومیت نمی زند. غلام مصاحبه کالدرون را تو آخر بازی دیدم و اتفاقا معتقدم حرف بدی نزد. او گفت بازیکنی که ۲هفته به خاطر مصدومیت تمرین نکرده نمی تواند بازی کند و این موضوع در تک کامل فوتبالیست ها خلوص می بطی ء. اما تعدادی ها به دنبال شیطنت کردن هستند.

کشف وابستگی معنادار میان آلودگی فضا و ارتکاب جرایم خشونت آمیز

سامسونگ و آزمایش اندروید 10 روی گلکسی نوت 9

ماهینی: عاصی هیچگاه کدام از تراب ها نبودم

بازی ,هم ,نمی ,ها ,پرسپولیس ,ورزش ,خودش را ,کادر فنی ,به مصدومیت ,بوسیله تیم ,می آید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم تایل چرمی درباره‌ی وب 1،2،3 لوازم خانگی تور اروپا , تمثال الفیبرغلاس , النحت البولیستر , تمثال الراتنج فردین علیخواه؛ دکترای جامعه شناسی کمپرسور اسکروسازان درسی دانلود عربی لهجه عراقی خرید و فروش باغ ویلا